top of page
Vyhledat
  • Bc. Eva Liptajová

Certifikace dle ISO 45001 společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Aktualizováno: 30. 3. 2020


Dnes 30. 10. 2019 proběhl druhý, a tedy konečný stupeň certifikačního auditu dle mezinárodní normy ISO 45001 ve společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Bylo mi velkou ctí implementovat systém bezpečnosti zdraví při práci v této nadnárodní firmě a s vynikajícími profesionály. Společnost FRAENKISCHE CZ s.r.o. mě nesmírně zaujala svým mimořádným a pozorným přístupem ke všem aspektům, které ji obklopují. Na první místo staví nejen spokojenost zákazníků, ale také blaho svých pracovníků vč. sociální odpovědnosti za region Vysočina. Během své 19ti leté kariéry v oblasti implementace systémů řízení se s tímto přístupem setkávám ojediněle. Firemní kultura společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o. je na velmi vysoké úrovni.

Firma Fränkische Rohrwerke byla založena v roce 1906. Již odedávna je pro tuto firmu příznačná inovativní síla jedné zcela mimořádné ženy: Dr. Auguste Kirchnerové. Paní Kirchnerová se stala „motorem" úspěchu a růstu a současně byla duší podniku. Leželo jí na srdci nejen blaho personálu, pozdější nositelka Spolkového kříže za zásluhy převzala také sociální odpovědnost za region. V tomto odkazu důsledně pokračuje Otto Kirchner jako společník s funkcí jednatele již ve třetí generaci.


Tradiční rodinná firma zaměstnává po celém světě 4 500 pracovníků, z toho 1 000 pracovníků v České republice v Okříškách. Dlouhodobá udržitelnost patří ke stěžejním hodnotám podniku, které stejně jako neomylný cit pro potřeby různých trhů a cílových skupin přinášejí firmě FRÄNKISCHE úspěch již po celé generace.

Firma FRÄNKISCHE vyvíjí, vyrábí a prodává trubky, šachty, systémové komponenty a příslušenství pro nejrůznější oblasti použití. Vedle odvětví pozemních a inženýrských staveb se firma FRÄNKISCHE etablovala díky svým inovativním řešením jako žádaný partner OEM v automobilovém průmyslu.

Společnost získala závěrem loňského roku prestižního ocenění Národní ceny kvality České republiky a Národní ceny České republiky za společenskou odpovědnost.

Děkuji panu Ing. Tomášovi Šilhánovi, výrobnímu řediteli za mimořádně vynikající a profesionální spolupráci a také panu Ing. Jiřímu Novotnému, jednateli za klíčovou podporu.

Video: Prezident České republiky Miloš Zeman navštívil společnost 26. června 2019.


43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
    bottom of page