top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraEva Liptajová

Prvotřídní consulting optikou Proč - Jak - CoPROČ

Přeměnit nápad ve fungující výrobek nebo službu obnáší spoustu práce. Podnikatel musí mít správně uchopený core byznys, ale samo o sobě to rozhodně nestačí. Musí taky umět plánovat, mít zajištěné financování, správně pracovat s riziky, být efektivní, sledovat trendy a inspirovat se ostatními,hrát podle pravidel, rozvíjet sebe i své zaměstnance a taky vidět věci v souvislostech. Fungující firma je prostě fuška a tím vzniká prostor pro nás, konzultanty, kteří dokážou poradit, jak se vyvarovat chyb a naplno rozvinout potenciál s pomocí implementace mezinárodních norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001 a IATF 16949.

 

JAK

Jak to teda děláme? Hodně se vzděláváme, nejsme povrchní, ale jdeme do hloubky. Dokážeme pochopit klienty a vžít se do jejich role. Umíme je nasměrovat k řešení nebo jim ho dodat. Hrajeme fér a neříkáme jim jen to, co by chtěli slyšet. Díky tomu jsme pro ně partneři, se kterými spolupracují dlouhodobě. Předáváme si zkušenosti, lokálně v týmu i globálně mezi zeměmi, hledáme souvislosti, řešíme projekty komplexně a odevzdáváme pouze perfektní práci.

 

CO

Cesta to není jednoduchá, ale právě díky tomuto přístupu stojí naše služby za to. Pakliže je klient otevřený a chápe ISO normy jako NÁSTROJ k NEUSTÁLÉMU ZLEPŠOVÁNÍ, pak je samotné zlepšování nevyhnutelné. Znamená to naplno využívat potenciál, rozšiřovat si rozhled, osvojit si správné firemní návyky.

 

V ČEM SE SKRÝVÁ KOUZLO NAŠÍ PRÁCE?

Přesně popsané poslání, nebo chcete-li smysl činnosti, má výrazný efekt na motivaci nás i našeho okolí. A to při jakékoli činnosti. Ještě výraznější je to v případě, kdy smysl činnosti nezůstane pouze na papíře, ale řídíme se jím i v praxi. Vysvětlení vězí v biologii, říká speaker Simon Sinek: "Naprostá většina lidí ví, co dělá. Jen někteří vědí, jak to dělají. A pouze výjimky vědí, proč to dělají. Pokud mluvíme o tom, co děláme, stimulujeme přemýšlení posluchačů. Když ale hovoříme o svém poslání a hodnotách, kterým věříme, promlouváme na přímo k nejstarším, limbickým částem mozku svého publika. Právě tahle část zodpovídá za pocity, chování a rozhodování. Proto bychom při komunikaci měli začínat s Proč."

Přikládám video britsko-amerického autora Simona Sineka, který zformuloval a popularizoval koncept „zlatého kruhu“, v jehož středu stojí „proč" - vnitřní smysl existence nebo práce jednotlivce.

Simon O. Sinek


 

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


    bottom of page